Yukarı

00000000

günsaatdakikasaniye

Dünyanın ilk gayrimenkul coin’i için yatırımızı hemen yapın.

1 Vipe = 0.45$

Vipe'a Hoşgeldiniz

Dünya’nın yeni ödeme altyapı sistemi

Vipe Videosunu İzle

Vipe Satın Al

00 : 00 : 00 : 00
gün   saat   dk   sn

Dünyanın ilk gayrimenkul coin’i için yatırımızı hemen yapın.

1 Vipe = 0.45$

Vipe Hakkında

LogoVipe, gelişen dünyamız için yenilikçi bir ödeme platformudur. Vipe kullanıcılarına -Viper- kurumsal blockchain teknolojileri hizmetini sunmak için kendi merkezi, mega veri merkezini ve sunucularını kullanır. Vipe Cüzdan; Vipe, Bitcoin veya Ether'inizi depolamanıza, aralarında anında dönüştürme yapmanıza ve VipeCard veya Vipe Mobile App ile anında harcama yapmanıza olanak tanır. Vipe Cüzdanınızdan yaptığınız transfer işlemlerinde veya Vipe, Bitcoin veya Eter ödemeleri kabul ederken, herhangi bir işlem ücreti ödemezsiniz.Vipe Cüzdanlarının tüm özelliklerine mobil uygulamalarının yanısıra, Viper Panel'in tüm özelliklerini tarayıcınızda da kullanabilirsiniz. Geleneksel bankacılık işlemlerinin veya kripto para sistemlerinin aksine, Vipe kullandığınızda, işleminizin onaylanmasını beklemezsiniz. Yapacağınız transferler, -7/24- saniyeler içinde alıcıya ulaşır. Viper olarak, cüzdanınızda Vipe varsa, günlük ihtiyaçlarınız için dilediğiniz gibi harcayabilirsiniz. Üstelik Vipe kullanırken ve ya harcarken hiçbir kart bilgisi ve kişisel bilginizi vermeniz zorunlu değildir.

Vipe Videosunu İzle

Vipe Özellikleri

Güvenli

Vipe sistemini kullanmak son derece güvenlidir. Sunucularımız ve uygulamalarımız yılda 365 gün kontrol altında.

Yıldırım Hızında İşlem Süreleri

İleri teknoloji platformumuz sayesinde vipe işlemleri son derece hızlıdır.

İşlem Ücreti Yok

VPE, BTC ve ETH transfer işlemleri için herhangi bir ek maliyet ödemeziniz.

Birçok Platformda Mevcut

Vipe hizmetlerini Mac / PC Web Tarayıcınız, Android ve IOS Mobil cihazlarınız ve herhangi bir tabletiniz gibi birçok platformda kullanabilirsiniz.

Kullanıcıdan Kullanıcıya Kurumsal Blockchain

Bilinen Blockchain teknolojilerine rağmen, merkezi blokaj sistemimiz daha hızlı, daha kolay ve daha güvenli işlem yapabilmeyi sağlıyor.

365/7 Kesintisiz Hizmet

Vipe, kullanıcılarına 365 gün, 24 saatin tüm özellikleri kesintisiz kullanabilmelerini garanti eder.

Kolay Kullanım

Web hizmetlerimiz ve mobil uygulamalarımız, özellikle kullanışlı ve kullanımı kolay olacak şekilde tasarlanmıştır.

Ödeme Alma Çözümü

Vipe sistemini kullanmak, herhangi bir mağaza için müşterilerinden ödeme alma noktasında en etkili çözümdür.

Gelişmiş Yedekleme Merkezi

Her kullanıcının bakiyesi, işlem geçmişi ve her türlü işlem verisi her zaman yedeklenir. Vipe, kullanıcı tarafından kaynaklanmayan her türlü kaybın tazminini garanti eder.

Vipe

İşletmeler için


Amerikan Doları ve Kripto Paralar ile Anında Ödeme Al

Ödemeleri saniyeler içinde güvenli bir şekilde kabul edin.

VPE, BTC ve ETH işlemlerinde ücret yok

VPE, BTC ve ETH işlemleri tamamen ücretsizdir.

VPE, BTC, ETH veya Amerikan Doları arasında anında değişim.

İşletmeler ve kullanıcılar, herhangi bir ek bilgi veya bilgiye ihtiyaç duymadan, en uygun fiyatla anında alışveriş yapabilirler.

Kendi ICO'nuzu başlatın ve Token’ınızı Vipe Exchange'de listeleyin.

Token’ınızı ICO aşamasında iken Vipe Borsasında yayınlanacağını duyurun ve yatırımcılarınıza ekstra güven sağlayın. ICO sonrasında Vipe Borsasında token’ınızı listeleyin.

Sektör Uzmanları Tarafından Güvenildi

Android / IOS için Vipe Cüzdanı

Tarayıcılar için Vipe Cüzdanı

   

Viper Panel'eGiriş Yap

SSS

Vipe Nedir?

Vipe, kullanıcılarına Vipe, Bitcoin, Ether kripto paralarını saklama, değiştirme, harcama ve kabul etmelerini sağlayan bir ödeme sistemidir.

Vipe’ın amacı nedir?

Vipe'ın amacı, kullanıcıların her tür kripto para birimi teknolojisini geleneksel sistemler kadar kolay ve yaygın olarak kullanma becerisine sahip olmasını sağlamaktır. Bunlara ek olarak Vipe, kullanıcılarına, kripto paraların günlük hayatta kullanımı kolaylaştırmak için oldukça sade ve basit bir arayüz sunuyor.

Neden Yatırım Yapmalısınız?

Yakın gelecekte, VPE'nin değeri, artan talep nedeniyle yükselecektir. Bu, yükseltilmiş ICO fonları kullanılarak gelecekteki yeniden yatırımlar tarafından desteklenecektir. Tüm ICO aşamaları tamamlandıktan sonra, VPE en az iki olmak üzere birkaç borsada listelenecektir. Bir borsada listelenmesinin yanı sıra, Vipe'ın pay sahiplerinin BTC, ETH'ye anında takas yapabilmeleri ve hatta para birimlerine çevirmelerini sağlayarak, Vipe’ın değeri garanti altına alınmaktadır.

Vipe ile ne yapabilirim?

Cüzdanında Vipe bulundurarak;
- Kripto para birimlerini günlük hayatınıza bağlayabileceksiniz. Vipe, kullanıcılarına nihai deneyimi ve birçok avantajı sunuyor. Vipe (VPE), Bitcoin (BTC) ve Eter (ETH) işlemleri tamamen ücretsizdir. Bu kripto-varlıklar arasında anında takas yeteneği sayesinde Vipe Cüzdan piyasadaki en iyi alternatiftir. Ayrıca döviz kuru için VPE kullanımı% 50 indirim sağlar. Vipe Cüzdan'ınızda hangi kripto para birimine sahip olursanız olun, varlıklarınızı VipeCard ile fiziksel veya çevrimiçi platformlarda kolayca değerlendirebilirsiniz.

Vipe Ücretsiz Transfer Prosedürünü Nasıl Sunuyor?

Şirket kârının tamamını hissedarlarla paylaşmak yerine, VPE, BTC ve ETH işlemleri için ücret talep etmiyoruz.

Vipe Card Nedir?

VipeCard, kripto para cüzdanınızdan ödeme yapmak için bir çözümdür. Fiziksel veya çevrimiçi olarak harcayabilir ve dünyanın her yerinden ATM'lerden nakit para çekebilirsiniz.

VPE ve Vip Nedir?

VPE, Vipe için ISO kodudur. Ve Vip en küçük birimdir. 1 Vipe 1,000,000 Vip anlamına gelir.

VIPER ve VIPER PANEL Nedir?

Viper kelimesi, Vipe Platformuna katılımcı olan kullanıcı anlamına gelir. Viper Panel, Viper’lar için hesaplarına erişebilecekleri ve erişebilecekleri kullanıcı panelidir.

Bize Ulaşın

Her türlü sorularınız için aşağıdaki formu doldurunuz..